Dekorace

Stolní / nástěnný foto kalendář (akvaristika, rybičky) 2017

Vím, že pokud je někdo vášnivý akvarista, chce mít doma co možná nejvíc rekvizit s tématikou svého hobby. Narazil jsem na facebooku na člověka, který momentálně tvoří svůj vlastní kalendář s tématikou akvaristiky. Tento člověk chová krásné ryby a rozhodl se je nafotit a vytvořit opravdu kvalitní kalendář s krasnými fotografiemi. Já jsem se rozhodl, že umožním svým čtenářům dozvědět se více a pomoci kalendáři s propagací.

kalendář se bude prodávat buď ve verzi na zeď (nástěnný kalendář) a nebo klasický stolní kalendář. Kalendář platí pro rok 2017 a na každý měsíc Vás v něm čeká jedinečná fotografie.

13116496_1762765260623453_8351241565635390165_o

Kalendář - tvorba
Kalendář – tvorba

Rozměr stolního kalendáře je 30 x 16 cm a obsahuje 12 autorových fotografií.

Rozměr nástěnného kalendáře je formátu A3 a obsahuje dokonce 60 unikátních fotografií.

Design obou kalendářů si autor tvořil sám. 90% focených ryb je ve vlastnictví autora. Fotit ale jezdil i do Asie ke svým přátelům.  Já osobně každý podobný nápad podporuji a jsem rád, že u nás pořád něco podobného vzniká. Z mého pohledu je potřeba takovéto lidi podporovat (i když třeba zadarmo), je potřeba si navzájem vypomoci, ono se to třeba jednou vrátí. jak se říká, štěstí je potřeba jít naproti. Chtěl bych pánovi popřát, aby se o jeho kalendář přihlásilo co možná nejvíce lidí a budu jedině rád, když to bude i spousta mých čtenářů. Odkaz na kontakt, kde je možné si objednat máte níže v tomto článku.

 

 

 

Kalendáře můžete objednat přímo na Facebooku osobní domluvou. Odkaz zde.

3 nejprodávanější dekorační produkty do vašeho akvária v ČR najdete zde:

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..