Doplnění hejna Neonek ! :-)

Po tom co tento svět z nenadání opustil jeden z mých šneků, mi hejno Neonek udělalo velkou radost :)) Až teprve teď je viděl jak jsou v porovnání s mými IMG_0043neonkami malinké. Je to k neuvěření, ale i Neonky rostou. To paví očka ne, ty jsou furt stejný. Nebo ne ?

Jinak k současné situaci v akváriu. Přišel jsem tedy o jednu Ampulárku, to mě mrzí, protože nevím proč se tomu tak stalo. Jinak květinstvu se daří skvěle. Pomalu ale jistě zarůstají i poslední zbytky prokukujícího ošklivého dna. Je nutno také zmínit, že Jávský mech se jaksi pořád nepřichytil (i přes svou velikost) ke kameni.

Úmrtnost rybiček

99,99% všech rybek, které jsem měl při založení tohoto blogu, mám i dnes. Což je uspokojující procento.

 

 

Vít Šanda

Internetový nadšenec se zálibou v akvaristice. Vizionář a poměrně velký lhář.

2 komentáře: „Doplnění hejna Neonek ! :-)

 • 17.5.2016 (18:42)
  Trvalý odkaz

  Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli je dobré při přepravě nových rybek používat nějaké přípravky na úpravu vody nebo vitamíny (Fishtamin) a jestli přidat rovnou pár kapek do transport. sáčku nebo stačí až do AQ? A jestli je proti stresu lepší během přepravy rybkám sáčky zatemnit (dát sáčky do krabice).

  Reagovat
  • 17.5.2016 (22:00)
   Trvalý odkaz

   Ahoj nic takového není potřeba 🙂 Fishtamin stačí do akva. Zatemňovat není třeba, pokud s pytlíkem nechceš hrát basketbal.

   Reagovat

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: