Odhalení mého akvária (Informace na úvod)

Asi dělám největší chybu svého života, ale po dlouhodobých úvahách jsem se rozhodl, že zde budu občas přidávat články týkající se mého progresu s mým osobním akváriem. Největší chyba mého života to bude proto, že se celý svět dozví jak to doma vlastně vedu a hlavně, že jednu věc píšu a úplně jinou potom sám dělám. Nejlépe se sem teď asi hodí rčení, že Kovářova kobyla chodí bosa… 😀

Opravdu se chci ospravedlnit všem těm čtenářům, kteří se mylně domnívají, že když dokážu radit ostatním, tak se tím řídím i sám… není tomu tak, jsem lempl a právě si musím nasypat na hlavu všechen popel světa.

Tak tady je –> IMG_5039

Je to asi 90ti litrová nádrž od firmy Atman. Má inkludován dvoukomorový, průtokový filtr s keramickými válečky. V krytu akvária jsou namontovány dvě velice zbytečně drahé akvaristické zářivky (sranda je, že držáky jsou o 1cm menší, tak aby tam člověk nemohl namontovat klasickou zářivku 😀 )

Na dně mám ošklivou a nepraktickou dvoubarevnou drť ve které samozřejmě jedou jen různé druhy Criptokorýn. (aspoň něco) .. válí se tam spousta říčních kamenů, nějaké ty kořeny a pískovcové skrýše.

Co se týče rybího osazenstva, tak v akváriu plave blíže nespecifikovatelné množství Gupek spolu s párkem Ampulárek, dále nějaké ty neonky a 5 kusů Pancéřníčků. Zapomenout nesmím taky na 3 kusy Ancistruse klasik a jeden kus Ancistrus zlatý (dnes už truchlící vdova).

No a to je asi vše. Na závěr chci ještě napsat, že veškerý hejt je očekáván a slibuji, že se budu snažit co nejméně se bránit a uposlechnout všechny rady v komentářích. Zatím čau čau čau ahoj.

Internetový nadšenec se zálibou v akvaristice. Vizionář a poměrně velký lhář.

Vít Šanda

Internetový nadšenec se zálibou v akvaristice. Vizionář a poměrně velký lhář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vstoupit do poradny

Logo rybičky

Přejít k navigační liště